Hakkımızda

Belgelendirme, Test, Gözetim ve Muayene alanlarındaki geçmişten bugüne edindiğimiz tecrübemizi D Kare ismiyle asansör sektörünün hizmetine sunmaktayız.

D KARE; Avrupa Birliği ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gerekli inceleme ve denetimler yapılarak, 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği kapsamında Onaylanmış Kuruluş olarak 2528 Onaylanmış Kuruluş Kimlik Numarası ile atanmış ve Resmi Gazetede yayınlanarak belgelendirme faaliyetlerine başlamış bir kuruluştur.

D KARE; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından AB-0211-M Akreditasyon Numarası ile Kaldırma Ekipmanları ve Asansörler için periyodik kontrol kapsamında akreditedir.

D KARE; uygunluk değerlendirme alanında, asansör sektörüne, referans gösterilen ve öncü firma olma gayretiyle, hizmet etmeye devam etmektedir.

D KARE tüm mali desteğini uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden elde etmektedir. Elde ettiği kaynakları kullanarak, Asansör sektörünün ihtiyacı olan teknik alanlarda ihtisaslaşarak “ENSTİTÜ” konumunda faaliyet göstermeyi hedefleyen D KARE, Asansör sektörünün siz saygıdeğer paydaşları ile birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çalışmaktadır.

Doğru, güvenilir, sağlam, standart ve yönetmelik şartlarına uygun ürünlerin piyasada rekabetçi bir ortamda yer edinmesi için elimizden geleni yapacağız.