MERHABA

Asansör sektörüne D Kare olarak “Merhaba” diyoruz.

Belgelendirme, Test, Gözetim ve Muayene alanlarındaki geçmişte edindiğimiz tecrübemizi D Kare ismiyle asansör sektörünün hizmetine sunuyoruz.

D Kare; Avrupa Birliği ve T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından gerekli inceleme ve denetimler yapıldıktan sonra 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği kapsamında Onaylanmış Kuruluş olarak 2528 Onaylanmış Kuruluş Kimlik Numarası ile atanmış ve Resmi Gazetede yayınlanarak belgelendirme faaliyetlerine başlamıştır.

D Kare; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından AB-0211-M Akreditasyon Numarası ile Kaldırma Ekipmanları ve Asansörler için muayene ve belgelendirme kapsamında akredite edilmiştir.

D Kare; asansör sektöründe geleceğin referans gösterilen öncü firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Asansör sektörünün ihtiyacı olan asansör alanında ihtisaslaşarak “ENSTİTÜ” konumunda faaliyet göstermeyi hedefleyen D KARE, Asansör sektörünün siz saygıdeğer paydaşları ile birlikte sektörün geleceğine yön vermeye çalışacağız. Doğru, güvenilir, sağlam, standart ve yönetmelik şartlarına uygun ürünlerin piyasada rekabetçi bir ortamda yer edinmesi için elimizden geleni yapacağız.

D Kare’nin asansör sektörüne uğurlu gelmesi dileklerimle siz saygıdeğer sektör paydaşlarına tekrar “Merhaba” diyoruz.